10 متر تجاری سنددار/پاساژبرند/سرمایه گذاری هوشمند/
3 روز پیش در صادقیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
10
ساخت
1399
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
130,000,000 تومان
✅️اگر به دنبال یک فرصت کم نظیر برای سرمایه گذاری با سود عالی هستید این آگهی را از دست ندهید!✅️
〽️نگین غرب تهران شهرک ان دی ش ه〽️
مشخصات؛
☑️این مغازه 10 متری باسند6دانگ
☑️ ملکیت درطبقه زیر همکف پاساژ
☑️با دید مناسب و دسترسی راحت
☑️پاساژ برند با طراحی مدرن،
☑️محیطی ایده آل برای فروش بالا
☑️لوکیشن عالی درشهر نمونه غرب تهران
☑️20دقیقه فاصله تا میدان آزادی
〽️ویژگی ها :
قیمت فوق العاده مناسب
تضمین سود عالی از طرف ما
اسنادمدارک تکمیل و آماده انتقال
منطقه روبه رشد با پتانسیل عالی سرمایه گذاری
〽️شرایط خرید:
قیمت کل 1300م تومان
❇️ امروز هست شاید فردا نباشد به امید خدا❇️
✳️مهدی مهروش هستم کارشناس املاک تجاری غرب تهران برای بازدید و مشاوره بهترهمین حالا بامن تماس بگیرید✳️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.