تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا100/4متر/215مترزمین/قدرالسهم/ویلایی

100/4متر/215مترزمین/قدرالسهم/ویلایی

2 هفته پیش در فاز 1

متراژ
100
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
215
قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,511,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
سلام ارادت

فروش فوری فروش فوری فروش فوری

کاسب های محترم و مصرف کننده های محترم توجه

100متر ویلایی✔️
3خواب✔️
دارای قدالسهم ✔️
طبقه اول✔️
پذیرایی نورگیر✔️
آشپزخانه نورگیر ✔️
3خواب نور گیر✔️
فروش بصورت فوری میباشد ✔️
تخلیه فوری میباشد ✔️
حیاط در اختیار✔️
بالاپشت بوم در اختیار✔️
پارکینگ اختصاصی 3عدد ماشین✔️
لوکیشن:اندیشه فاز 1 خیابان مصفا کوچه کاشف✔️
علی ملکی
املاک ونک ششم شرقی

فایل های مشابع موجود میباشد عزیزان.✔️