تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر 2 خواب/ بر اصلی / 60 متر قدرالسهم

100 متر 2 خواب/ بر اصلی / 60 متر قدرالسهم

2 هفته پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
100
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏36,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏365,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
3
⚜️ بنام خدا ⚜️

✔️مناسب سرمایه گذاری برای آینده
بر اصلی دو نبش در 600 متر زمین
دارای 60 متر قدرالسهم
100 متر دو خوابه در 12 واحد
کلا 3 طبقه ، در هر طبقه 4 واحد
رو به خیابان
پارکینگ
لوکیشن عالی

✅ آریو : مشاور شما