تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر / 2 خواب / جابر انصاری

100 متر / 2 خواب / جابر انصاری

14 ساعت پیش در طامه

متراژ
100
ساخت
1389
قیمت کل
‏8,870,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,700,000 تومان
طبقه
2
M. Refaei
مشاور شما محمد رفایی

فرصت استثنایی برای خانه دار شدن شما...
خانه ای مدرن در تاپ لوکیشن جابر انصاری
فروشنده قطعی. قیمت کف منطقه
⚜️⚜️⚜️
100 متر
2 خواب
نورگیری عالی از شمال
بهترین لوکیشن جابر انصاری
مجموعه خلوت
بازسازی شده فول
سند تک برگ
⚜️⚜️⚜️
قابلیت اخذ وام تا 1 میلیارد
قابلیت رهن کامل تا 1 میلیارد

✳️جهت فروش یا معاوضه ملک خود کافیست تماس بگیرید✳️
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
⚜️گروه مشاورین املاک مجلل⚜️