تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر/اندیشه/پلان مهندسی/فول دکور/وامدار

100 متر/اندیشه/پلان مهندسی/فول دکور/وامدار

19 ساعت پیش در ملارد

متراژ
101
ساخت
1397
قیمت کل
‏7,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,267,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
به نام خالق بی همتا

✅101 متر
✅لابی و لابی من
✅نگهبانی 24 ساعته
✅کف پارکت
✅سقف کناف کاری و لاین نوری
✅کابینت های گلاس ترک
✅فول کمد دیواری
✅اتاق ها نورگیر
✅قابلیت رهن تا یک میلیارد
✅قابلیت وام تا 1 میلیارد
✅نقدینگی لازم 7400

✨دپارتمان ورسای با قوی ترین فایلینگ در منطقه اندیشه همراه شماست تا در کوتاه ترین زمان بهترین انتخاب را داشته باشید✨

♻️با هر نقدینگی که داری صاحب خونت میکنم فقط کافیه تماس بگیری(: