تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر برند ساز واحد تخلیه (املاک تمیمی)

100 متر برند ساز واحد تخلیه (املاک تمیمی)

4 ساعت پیش در شهرک دانشگاه

متراژ
100
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⚡ فرصت خرید یکی از خاص ترین و شیک ترین واحدهای منطقه درشهرک دانشگاه ؛ برای سرمایه گذاری و زندگی مخصوص افراد سخت پسند و سخت گیر در انتخاب خانه

90 متر فوق لوکس — طبقه 3 پلن مربع شکل واحد دونبش میباشد دارای 2تا تراس قابل استفاده نورگیری عالی
لوکشین در قلب شهرک دانشگاه نقشه ای کلن متفاوت
استفاده از بهترین متریال درجه یک ساختمانی در تمام بخش ها
ساخت بین 1403لی 1404
✨ نمای سنگ مدرن و شیک با طراحی کاملاً امروزی
نقشه کاملاً مربع شکل و متفاوت + بسیار دلباز و نورگیر عالی

✅ خانه آماده سکونت
✅️فروشنده 100 درصد

امکان رهن در صورت کمبود بودجه خریدار
ثبت رسمی معامله از اولین پرداخت و زدن سند در دفترخانه

⚠️ مناسب افراد سخت پسند و سخت گیر که دنبال خرید مطمئن و بدون دردسر هستند — فروشنده واقعی

تا پایان معامله همراه شما هستیم

مشاور و کارشناس: محمدی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک تـمیـمی کد ۲۳۰