تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر/ خلدبرین / مدرن

100 متر/ خلدبرین / مدرن

2 ساعت پیش در خلدبرین

متراژ
100
ساخت
1404
قیمت کل
‏18,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏189,500,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
میدانیم حاصل دست رنج خود را برای خرید اورده اید، پس خود را مسئول میدانیم.

✅️ دارای پنجره قدی
✅️بهترین و خاص ترین متریال
✅️شخصی ساز و کم واحد

بهترین لوکیشن خلدبرین

مشاور تخصصی فروش،اژدری
املاک کوبه