تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر/دو خواب/خوش نقشه و تمیز/دوتا پارکینگ سندی

100 متر/دو خواب/خوش نقشه و تمیز/دوتا پارکینگ سندی

2 هفته پیش در تاکسیرانی

متراژ
100
ساخت
1396
قیمت کل
‏17,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏172,500,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✔️ 100 متر دو خواب فوق العاده خوش نقشه و تمیز ✔️
✅️ 5 طبقه دو واحدی
✅️ طبقه 4
✅️ دوتا پارکینگ سندی کنار هم
✅️ آسانسور ✅️ انباری ✅️ بالکن
✳️ سرمایش کولر آبی ✳️ گرمایش پکیج شوفاژ
✔️ فول بازسازی شده با بهترین متریال ✔️ کمد دیواری جادار
سرویس ایرانی فرنگی
❎️ دارای سالن اجتماعات و لابی❎️
❌️ قابلیت وام 1 میلیارد تومان خالص ❌️
❌️ قابلیت رهن 1میلیاردو 800میلیون تومان❌️
☎️ برای مشاوره و هماهنگی بازدید با من تماس بگیرید ☎️
⚜️ دپارتمان املاک بزرگ 33 ⚜️
مشاور شما : خانم پیشتاز