تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر دو واحدی، دو کله

100 متر دو واحدی، دو کله

2 هفته پیش در شهرک بهداری

متراژ
100
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
املاک مهدوی
✅️آخرین بازدید شما✅️

✅️100 متر زیربنا
✅️هال مربع نورگیر عالی
✅️2 خواب کمد دیواری و نورگیر
✅️آشپزخانه استاندارد کابینت MDF
✅️کف سرامیک دیوار ها کاغذ دیواری
✅️حمام و سرویس بهداشتی استاندارد
✅️بالکن بزرگ ، دارای پنجره
✅️پارکینگ بدون مزاحمت و انباری کاربردی
✅️مناسب سرمایه گذاری
✅️قابلیت رهن تا 700 میلیون
✅️سند ششدانگ با قابلیت دریافت وام
✅️دسترسی فراوان به امکانات رفاهی و خدماتی

✨️ دارای فایل های متعدد و مناسب رنج قیمتی شما ✨️
✨️✨️جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمائید یا به دفتر مراجعه نمایید ✨️✨️
✅️ویلایی گ ل ه ا متراژ زمین 240 بنا 140 دو خوابه فی 7200
✅️آپارتمان 120 متری خ ا ت م تک واحدی 6600
✅️همکف (دوطبقه ) ا ی م ا ن 110 زیربنا 70متر حیاط
✅️100 متری خ ی ا م خام فی 7800
✅️180 متری تک واحدی ب ه د ا ر ی خام فی 14500
✅️در حال ساخت 230 متری ف ر ه ن گ ی ا ن فی خام 80 اعیانی فول
✅️100 متری در حال ساخت خ ی ا م فی خام 90 فول اعیانی
✅️120 متر ج ا ن ب ا ز ا ن دو واحدی طبقه اول 6 ماه آینده تحویل فی 67 خام