تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر سالن پرده خور ویو ابدی

100 متر سالن پرده خور ویو ابدی

2 هفته پیش در توحید

متراژ
100
ساخت
1400
قیمت کل
‏24,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏248,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
❌ واحد شخصی؛ کلید نزد املاک دادگر❌

100 متر دو خوابه
طبقه پنجم روبه آفتاب
ساختمان دو واحدی
فول امکانات
متریال عالی و مشاعات منظم

فروشنده واقعی
پایا هستم از املاک دادگر
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید