تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر غرق نور طبقه 4 با اسانسور

100 متر غرق نور طبقه 4 با اسانسور

2 روز پیش در آب و برق

متراژ
100
ساخت
1395
قیمت کل
‏10,080,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,800,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
4 طبقه 16 واحد
زمین هزار متری
سازه بتنی
خوش نقشه بدون پرتی
دو خواب
ویو شهر بدون مشرفیت
یک دیوار فقط مشترک
اسانسور 8 نفره
پارکینگ اختصاصی قید در سند
لوستر و کولر گازی
گرمایش پکیج
کف پارکت
لوکیشن اواسط صیاد