تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر / همکف / دو قدمی حاشیه وکیل اباد

100 متر / همکف / دو قدمی حاشیه وکیل اباد

1 هفته پیش در هفت تیر

متراژ
100
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,780,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,800,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
پکیج
وکیل اباد 36 اوایل خیابان سرو لوکیشن و دسترسی به بلوار اصلی وکیل اباد و بازار محله و مترو بسیار نزدیک و عالی ⭐‼️
85 متر + 15 متر حیاط اختصاصی سرتاسر واحد ⭐
نورگیر بسیار خوب ⭐
طبقه همکف ⭐
2 خواب نورگیر ⭐
کلا 7 واحدی ⭐
حسینیون