تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متر/ کلید نخورده/ متریال برند

100 متر/ کلید نخورده/ متریال برند

3 ساعت پیش در ستارخان

متراژ
100
ساخت
1405
قیمت کل
‏30,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏309,000,000 تومان
طبقه
1
☑️مجموعه ای خاص و متمایز در قلب ستارخان
✅❌قیمت و شرایط ویژه❌ ✅
☑️بر فراز ابرها دعوتتان می کنیم
         ▫️▫️▫️▫️
☑️بی شک واحدی است که نظرتان را جلب خواهد کرد
▫️▫️▫️▫️
☑️100 متر
☑️یک سال ساخت ،کلید نخورده
☑️دوخوابه
☑️طبقه اول
☑️واقع در بهترین لوکیشن با دسترسی ایده آل
✅ ❌ قیمت و شرایط ویژه ❌ ✅