تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متری دو خواب فول امکانات

100 متری دو خواب فول امکانات

2 هفته پیش در گرگان

متراژ
100
ساخت
1394
قیمت کل
‏14,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏141,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان 100 متری محدوده خواجه نصیر شرقی
______________________________________
* خوش نقشه و نورگیر فراوان
* پارکینگ / آسانسور
* دو خواب دارای کمد دیواری
* انباری / پاسیوی بزرگ
* ساختمان آرام/ مشاعات تمیز
* دسترسی عالی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید
______________________________________
«« املاک برتر »»
واحد های مشابه و متناسب با بودجه شما

مشاور ( کیوان )