تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متری دوخواب /فول امکانات/کلید نخورده/بایندریها

100 متری دوخواب /فول امکانات/کلید نخورده/بایندریها

2 روز پیش در طرشت

متراژ
100
ساخت
1404
قیمت کل
‏22,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏225,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
کد : 222
متراژ: 100 متر
تعداد خواب: 2 خواب استاندارد و نورگیر
طبقه: 5
سال ساخت:1404(نوساز کلیدنخورده)

امکانات ویژه:
✅ پارکینگ غیرمزاحم
✅ آسانسور
✅ انباری اختصاصی
✅ بالکن کاربردی
✅ دونبش (نورگیری فوق العاده)
✅ سالن بزرگ و پرده خور

قیمت: 22/500/000/000 تومان

✨ طرشت ، بایندریها ؛ گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری با درآمد تضمینی

کارشناس فروش: خانم گنجی

اعتماد شما، آغاز تعهد ماست