تائید
فروش مسکونیآپارتمان100 متری نوساز (معاوضه با خودرو وارداتی) مرزداران

100 متری نوساز (معاوضه با خودرو وارداتی) مرزداران

1 روز پیش در مرزداران

متراژ
100
ساخت
1405
قیمت کل
‏43,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏430,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
درود خدمت عزیزان
واحد نوساز رو به آفتاب
دوماه آینده تحویل فول دیزاین
کابینت .درب کدینگ
سیستم برق استراری برند آلمانی
دو لاین آسانسور باری و نفر بر
دارای 3 سرویس بهداشتی
بدون دیوار مشترک با عایق بندی استاندارد آلمان
در بهترین لوکیشن مرزداران

مالک هستم لطفا موارد پیشنهادی ویا برای خرید نقدی تماس بگیرید.