تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا1000متر باغ زیر قیمت در زمرد ویلا ( والفجر )

1000متر باغ زیر قیمت در زمرد ویلا ( والفجر )

15 ساعت پیش در ملارد

متراژ
20
ساخت
1395
متراژ زمین
1,000 متر مربع
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏29,000,000 تومان
1000متر باغ زیر قیمت در شهرک برند والفجر
4دیواری شده قانونی
20/30 متر بنا
سند شش دانگ تک برگ
عرصه اعیان
اماده ساخت ویلا
درختان میوه
انشعابات کامل
نما سنگ شده

واقع در ابتدای شهرک و یکی از گرانترین و لوکس ترین خیابان های شهرک والفجر

املاک تماس نگیرد لطفا

ضمنا ویلا اماده زیر 80تومن نداریم والفجر
به شدت توجیح اقتصادی داره و عالیه واسه خرید