تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا1000متر ویلا فول معاوضه آپارتمان بالاتر/گنج قارون

1000متر ویلا فول معاوضه آپارتمان بالاتر/گنج قارون

5 روز پیش در فضل

متراژ
100
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1000
قیمت کل
‏6,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,850,000 تومان
آبگرم کن
یک مورد باغ ویلا واقع در سمت بالای اتوبان قبل از پلیس راه دارای ::
مساحت عرصه: 1000 متر مربع
زیربنا 100 متر مربع
قابل معاوضه با آپارتمان یا خودرو بالاتر
کد ملک : 7026
لطفا طی تماس و پیام کد ملک مورد نظر خود را ذکر ویا به املاک گنج قارون (استاجی) واقع در حاشیه اتوبان دویست متر قبل از ابوسعدی سمت پایین اتوبان جنب کارخانه جهان الکتریک و شرکت تعاونی روستایی ابومسلم مراجعه کنید.
در صورت لزوم پیام بدید پیگیری می شود.
با سپاس