تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه100متر تجاری دشت اول گرمابسرد با آب و برق

100متر تجاری دشت اول گرمابسرد با آب و برق

1 هفته پیش در دماوند

متراژ
100
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏1,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏12,500,000 تومان
هوالرزاق

100 متر زمین تجاری دشت اول گرمابسرد | دارای آب و برق

100 متر زمین تجاری در بهترین موقعیت دشت اول گرمابسرد
دارای آب و برق
مناسب مغازه، سوپرمارکت، خدماتی و سرمایه گذاری
دسترسی عالی و موقعیت مناسب برای کسب وکار
منطقه در حال رشد با آینده بسیار خوب

مدارک کامل شامل سند مادر، بنچاق، قولنامه و کد رهگیری

برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

✨ املاک آسمان، همراه مطمئن سرمایه گذاری شما.
✨ وینور، زمین های آینده دار.