تائید
فروش مسکونیآپارتمان100متر/دوخواب/نوساز/سالن پرده خور/چهارباغ

100متر/دوخواب/نوساز/سالن پرده خور/چهارباغ

2 روز پیش در جنت‌آباد جنوبی

متراژ
100
ساخت
1405
قیمت کل
‏31,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏318,000,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
به نام خالق روزی دهنده

✅100متردوخواب
✅سالن پرده خور روبه افتاب دو کله نور

✅هردوخواب قابل چیدمان سرویس خواب کامل

✅دربهترین طبقه ساختمان

✅ساخته شده با بهترین متریال
✅سازنده به نام منطقه

✅مبلغ 10درصد برای سند کسر میگردد که از مبلغ کل کم میشود

✅بدون مشابه نور و نقشه و قیمت

✅کم واحد دارای روف گاردن

✅کارشناس و مشاور تخصصی منطقه5:سلمانی