ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
100متر/پارکینگ مسقف/بر چهار بانده پرند
100متر/پارکینگ مسقف/بر چهار بانده پرند
8 ساعت پیش در فاز 2
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1405
قیمت کل
3,010,000,000 تومان
قیمت هر متر
30,100,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
سلام
یک دستگاه آپارتمان شیک و نوساز با شیک ترین امکانات داخلی واقع در فاز شش بلوار بلوار بعثت با بهترین دسترسی به مدرسه درمانگاه باشگاه هایپر و....
♣️جنب بازارچه والفجر ♣️
دارای :
⬅️کف سرامیک 60×60بزرگ
⬅️پنجره دو جداره
⬅️پکیج و رادیات
⬅️کولر و جاکفشی
⬅️کابینت MDF برند
⬅️گاز رومیزی و هود
⬅️کناف و سی ان سی کاری
⬅️نورپردازی ریموددار
⬅️کمددیواری بزرگ 2 عدد
⬅️تراس بزرگ با حفاظ
⬅️شیرالات و روشویی
⬅️درب ضد سرقت
مزیت عالی اینکه:
1️⃣کل پروژه دارای ورودی و خروجی مجزا میباشد
2️⃣ عکس های خود واحد هست
3️⃣پارکینگ سندی مسقف داره که امنیت بالا داره
4️⃣هیچ خرجی نداره حتی یک هزاری
5️⃣کابینت فراوان برای شما که ظروف زیادی دارید
6️⃣امکان رهن تا مبلغ400میلیون که کسر شده است
✅✅✅ جهت مشاوره خرید با کارشناس تخصص ملک :خانم بیرانوند تماس بگیرید
⚜️اصالت ما اعتبار ماست ⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت