تائید
فروش مسکونیآپارتمان100متر پونک /کم واحد بدون دیوار مشترک /لوکیشن

100متر پونک /کم واحد بدون دیوار مشترک /لوکیشن

12 ساعت پیش در سردار جنگل

متراژ
100
ساخت
1394
قیمت کل
‏33,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏330,000,000 تومان
طبقه
5
✨به نام خدا✨

امیدوارم هر چی خیر همون توی مسیر سبز قشنگ زنگیتون قرار بگیره و حال دلتون عالی بشه …

این فایل کاملا شخصی بصورت امانت فقط دست بنده می باشد و هیچ یک از همکاران بنده این فایل رو ندارن و همه مشخصات و عکس ها همگی درست و مشخصات واقعی می باشد

این خونه طبق عکسی که میبینید یه پذیرایی یکدست بزرگ و خوب داره که براحتی الان یکدست مبل ده نفره چیدن با کلی فضای اضافه هم داره

خونش خیلی خوش نقشه و خوش انرژی
دوتا خواب خوب همراه با کمد دیواری داره
پارسال بازسازی شده و داخلش خرج نداره
لوکیشنش که واقعا از کمالی شرقی هم قوی تر
یه کوچه پهن و خلوت و خوب و بدون ضعف مدرسه،مسجد ،اوتوبان و…داره
دسترسی خیلی خیلی راحت به مراکز خرید داره

دیوار مشترک اصلا نداره کلا ده واحد و این واحد طبقه پنجم
بخوایین رهنشم بدین من خودم 2500رهنش میدم براتون
سندشم که تک برگ و از همه مهم تر مالکش فروشنده واقعیه
✨به امید روزهای خوب زندگیامون ✨