تائید
فروش مسکونیآپارتمان101 متر پونک عدل /کلید نخورده خطی/ فرعی دنج

101 متر پونک عدل /کلید نخورده خطی/ فرعی دنج

6 ساعت پیش در پونک

متراژ
101
ساخت
1405
قیمت کل
‏36,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏365,346,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
واحدی بسیار خوش نقشه بدون پرتی و تمام واحد روبه نما

پذیرایی سرتاسر پرده خور

2خواب بزرگ با کمد دیواری جا دار
نما و مشاعات منحصر بفرد
متریال برند و به روز
در یکی از بهترین فرعی های مشجر و دنج پونک با دسترسی عالی
دارای روف گاردن مجلل
سازنده برند ساز
10 در صد بابت سند از کل مبلغ کسر شده
برای هماهنگی بازدید لطفا تماس بگیرید
مشاور و همراه شما
میـثـم خمـیـس پـور