تائید
فروش مسکونیآپارتمان101 متری / مجتمع سیمرغ

101 متری / مجتمع سیمرغ

4 روز پیش در سیمرغ

متراژ
101
ساخت
1400
قیمت کل
‏5,757,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,000,000 تومان
طبقه
12
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک رویال
✅ آپارتمان 101 متری
✅طبقه 12

سیستم ژنراتور و فشار آب قوی
3 لاین آسناسور (2 لاین مخصوص افراد و 1 لاین مخصوص بار)
لابی من 24 ساعته
نگهبان 24 ساعته (شهرک و مجتمع به صورت مجزا)
قابلیت اخذ وام تا سقف 1/200/000/000
قابلیت رهن تا سقف 800/000/000

مشاور شما گلستانی
برای دریافت فایل های مشابه تماس بگیرید.
ساعت پاسخگویی 10 الی 22
املاک رویال