تائید
فروش مسکونیآپارتمان101متر دوخواب / فول امکانات/ قاضی اباد

101متر دوخواب / فول امکانات/ قاضی اباد

1 روز پیش در خرم آباد

متراژ
101
ساخت
1390
قیمت کل
‏6,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,396,000 تومان
طبقه
3
⚜️⚜️⚜️دفتر مشاورین املاک نوین⚜️⚜️⚜️

* 101 متر
* دارای سند تک برگ

⚜️فایل های متنوع با بودجه و سلیقه شما قابل ارائه می باشد ⚜️
-------------------------------------------------------------
☎️برای مشاوره و اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید ☎️

ملک خود را در هر نقطه از شهر برای خرید فروش رهن و اجاره به ما بسپارید

------------------------------------------------------------
مشاورین املاک نوین

〽️مدیریت:مهندس اسماعیل علیزاده〽️

〽️مشاور شما:آقای خادمی〽️