تائید
فروش مسکونیآپارتمان102 متری*آکواریوم نور*واقعی ببینید واقعی بخرید*

102 متری*آکواریوم نور*واقعی ببینید واقعی بخرید*

20 ساعت پیش در فاز 5

متراژ
102
ساخت
1401
قیمت کل
‏2,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,470,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5

✅معرف واحدهای خاص با ارزش واقعی در منطقه، آماده بازدید و انتخاب شما

•••••••••••••

✅مشخصات واحد:

☑️102متر
☑️فضایی سرشار از آرامش
☑️2خواب تخت خور
☑️موقعیت عالی در پرند
☑️دارای«بالکن+انباری»
☑️مناسب برای زندگی راحت خانواده یا سرمایه گذاری مطمئن
☑️واحد تا 400 میلیون تومان رهن میره که از مبلغ کل آگهی کم شده

••••••••••••••
«تصاویر متعلق به خود ملک است و بازدید حضوری بهترین راه برای درک واقعی فضاست. برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید همین امروز تماس بگیرید، شاید این همون خونه ای باشه که دنبالش بودین .»
••••••••••••••

✅مشاور و همراه شما : کامران
✅پاسخگویی تماس:9صبح الی 11شب.
✅خریدی مطمئن داشته باشید...!