تائید
فروش مسکونیآپارتمان102متر / 2نبش / دوخواب نور / برند منطقه

102متر / 2نبش / دوخواب نور / برند منطقه

21 ساعت پیش در فرهنگیان (مشهد)

متراژ
103
ساخت
1405
قیمت کل
‏10,580,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏102,718,000 تومان
طبقه
4
ب نام روزی رسان بی حساب

ازاین ک آگهی مارو انتخاب کردید ممنونیم

✅ 103 متر خوش نقشه خورجینی

✅ دسترسی آسان ب تمام شهر

✅ سیستم تمام ام دی اف

✅ نورپردازی کامل روبه افتاب

✅ مالک فروشنده صد در صد

درصورت کمبودنقدینگی :

800 قابلیت رهن دارد

200 م بابت سند از مبلغ کسر گردیده

مبلغ آگهی مبلغ پرداختی میباشد

موارد مشابه زیادی موجود میباشد

فقط کافیه ☎️ تماس بگیرید

مسکن عمارت فلاحی13/2

مشاورین ملکی شما :

بامشاد

موارد تهاتر هم موجوده
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس عمارت /نبش فلاحی13/2