تائید
فروش مسکونیآپارتمان102متر / سند اماده غرق نور / 8واحدی

102متر / سند اماده غرق نور / 8واحدی

3 روز پیش در الهیه

متراژ
102
ساخت
1397
قیمت کل
‏8,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,352,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
102متر دوخواب
اسانسور
پارکینگ
انباری
بالکن

کلا 8واحد
سند اماده انتقال
ترجیحا پولتون نقد باشه
مالک پول لازم

به قیمت رسیده

برای موراد مشابه زیر قیمت تماس بگیرید

تیموری مسکن میرشکاری