تائید
فروش مسکونیآپارتمان103 متر/ 9 ساله / لوکیشن طلایی منطقه

103 متر/ 9 ساله / لوکیشن طلایی منطقه

1 هفته پیش در باغ فیض

متراژ
103
ساخت
1396
قیمت کل
‏27,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏270,873,000 تومان
تعداد کل طبقات
5
عرض ادب و احترام
گروه کارشناسان ( مسکن سینا )
در خدمت شماست:

یکی از بهترین واحدهای مهستان
......سازه ای از بهترین سازنده منطقه.....
بسیار خوش نقشه/ سالن پرده خور
نقشه در حد 125 متری//////
( از اون ساختمونهایی که همه میگن اینجا واحد ندارید. ؟)

مشاعات لوکس/ فول امکانات
........ پارکینگ/ انباری/ آسانسور/ بالکن ........
قیمت فقط تا شنبه
بعلت خرید واحده 3 خواب ، مالک فروشنده واقعی میباشد........

نور از دو طرف/ اتاق ها رو به جنوب
پذیرایی قابلیت چیدمان دو دست مبلمان و میز غذا خوری 10 نفره.../ ( سالن دو تکیه )
نما تراورتن بینظیر

فایل کاملا شخصی/ بازدید با هماهنگی
/////////// تماس فقط مصرف کننده لطفا......
مالکین محترم منطقه اگر قصد خرید فروش اجاره رهن و یا مشارکت در ساخت ملک خود را دارید مسکن سینا در خدمت شماست ....
قاسمی هستم.