تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب103 متر سند اداری دو نبش ویو دار

103 متر سند اداری دو نبش ویو دار

2 هفته پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
103
ساخت
1390
قیمت کل
‏54,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏531,067,000 تومان
طبقه
3
✅ساختمان مدرن در تاپ لوکیشن گیشا
سند اداری
✅ خرید مستقیم از مالک
ویو جنوب تهران
✅ ورودی لابی
✅مشاعات بی نظیر

✔️ 103 متر
در 4 طبقه اداری
✔️ واحد بسیار خوش نقشه و خوش نور بدون پرتی
✔️ پذیرایی پرده خور و بزرگ مناسب هر نوع چیدمان

✔️ اتاق خواب های استاندارد دارای کمد دیواری

✅ تمام فضاها دارای پنجره قدی کف تا سقف

✅ دارای پارکینگ، آسانسور و بالکن

✔️ در یکی از بهترین کوچه ها

✔️ مالک فروشنده واقعی

✔️  یکی از بهترین واحدهای اداری منطقه با بهترین لوکیشن