تائید
فروش مسکونیآپارتمان103 متر * ویو ابدی بی نظیر * نوساز کلید نخورده

103 متر * ویو ابدی بی نظیر * نوساز کلید نخورده

7 ساعت پیش در دکتر هوشیار

متراژ
103
ساخت
1405
قیمت کل
‏23,690,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏230,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✨دکتر هوشیار✨

✨فوق العاده خاص: 103 متر نوساز کلید نخورده با ویوی ابدی و متریال درجه یک

این واحد، یک انتخاب متفاوت برای کسانی ست که کیفیت ساخت، طراحی درست و چشم انداز ماندگار برایشان مهم است.

103 متر نوساز و کلید نخورده در طبقه چهارم یک ساختمان دو واحدی، با طراحی خوش نقشه، دلباز و خوش چیدمان.

ویژگی های برجسته:

✅ویوی ابدی، بی نظیر و چشم نواز
✅سالن پرده خور و نورگیر
✅بالکن کاربردی
✅فول امکانات
✅متریال درجه یک
✅سازنده معتبر

یک فایل کم نظیر برای سخت پسندها؛ بازدید = پسند قطعی

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی، تماس بگیرید.

کارشناس فروش : خادمی

املاک ویرا : دکتر هوشیار نبش گرانمایه پلاک 1