تائید
فروش مسکونیآپارتمان103متر خطیب(راه آهن دامپزشکی نصف راه رسالت)

103متر خطیب(راه آهن دامپزشکی نصف راه رسالت)

2 روز پیش در تبریز

متراژ
103
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,786,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
❌کد آگهی: 6099
❌کد آگهی: 6099

✖️✖️ ✖️اینجاست آغاز یک داستان خوب✖️ ✖️

✖️ آلـتیـن مـلک تبـریـز هـیچ شـعبه ای نـدارد ✖️

⭐103متر
⭐طبقه 3 از 4 طبقه
⭐هر طبقه 1 واحد
⭐جنوبی
⭐ساخت 1390
⭐سند تک برگ

✔کارشناس ملکی و پاسخگوی شما در این آگهی
✔محمد ایمانی

_____________________________________________
❌از پاسخگویی به پیامک و چت معذوریم لطفا فقط تماس بگیرید.
_____________________________________________

⛔تصاویر اکثر موارد در فایلینگ املاک موجود است⛔

خطیب جنب مسجد امام خمینی آلـتیـن مـلک تبـریـز

⏰ساعات پاسخگویی
⏰9‍‍‍.5 صبح الی 2 ظهر
⏰4 بعد از ظهر الی 9.5 شب

⛔ بازدید با هماهنگی قبلی

_____________________________________________
⭕موارد خرید و فروش ،، رهن و اجاره خود را بدون مراجعه حضوری بصورت تلفنی به ما بسپارید.
⭕جهت دریافت اطلاعات بیشتر و موارد مشابه تماس بگیرید.