ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
104 متر / کسمایی / نیکمرام
104 متر / کسمایی / نیکمرام
2 هفته پیش در معلم
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
104
ساخت
1390
قیمت کل
10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
96,153,000 تومان
طبقه
4
پکیج
... فروش آپارتمان 104 متری ...
دسترسی عالی به پارک کسمایی و پارک نیکمرام ( فاز 1 معلم )
سند تکبرگ
طبقه 4
سال 1390 / بازسازی شده
بسیار خوش نقشه
سازه با متریال درجه 1
سالن بزرگ و یکدست
غرق نور و سرتاسری
پارکینگ
انباری
آسانسور
آشپزخانه فول
کابینت هایگلاس ترک
گاز رومیزی 5 شعله
هود لمسی
✅️ جهت مشاهده عکسها و بازدید واحد تماس بگیرید
مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری
❌️❌️لطفا مشاورین املاک تماس نگیرند❌️❌️
_____________________________________
------ کارشناس امور ملکی شما: زارع ------
دپارتمان املاک تات
معلم . سرگل، خیابان فلاحتی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت