تائید
فروش مسکونیآپارتمان104 متر . کلید نخورده . فول . هوشیار

104 متر . کلید نخورده . فول . هوشیار

4 ساعت پیش در دکتر هوشیار

متراژ
104
ساخت
1405
قیمت کل
‏23,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏227,884,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
فروش واحد 104 متری خوش نقشه
کلید نخورده
فول امکانات
پارکینگ . انباری . اسانسور . بالکن
با تمامی نصبیات اماده سکونت
خوش نقشه . سالن مربع . پرده خور
گذر 10 متری با دسترسی عالی
تنفس سند تا چند ماه
بازدید ازاد کلید نزد املاک
فایل های مشابه :
108 متر کلید نخورده
110 متر تک واحدی سال 95
125 متر سه خواب کلید نخورده
و فایل های مشابه برای خرید شما دوستان گرامی
مشاور و راهنمای شما
رهنما