ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
104متر/نوساز/سند شخصی/سالن پرده خور/فروش فوری
104متر/نوساز/سند شخصی/سالن پرده خور/فروش فوری
1 هفته پیش در جنتآباد شمالی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
104
ساخت
1403
قیمت کل
27,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
262,500,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✔️فایل شخصی املاک/ لطفا همکاران تماس نگیرند
✔️ فرصت عالی جهت سکونت و سرمایه گذاری
✔ زیر قیمت منطقه / فروشنده واقعی
✔ قابلیت معاوضه با سه خواب
♀️104متری 2 خواب/کم واحد/بدون دیوار مشترک
♀️خوش نقشه/سالن بزرگ و پرده خور/ بدون پرتی
♀️ویو دار و بدون مشرف/سند تک برگ شخصی
♀️فول (دو پارکینگ/آسانسور/انباری/بالکن کاربردی)
♀️نما ترکیبی/مشاعات عالی
♀️2 خواب استاندارد با نور مستقیم
♀️آشپزخانه ایده آل با کابینت فراوان
♀️محله آرام و دنج /با دسترسی عالی
♀️سازه قوی با متریال روز
♀️️ آماده جابجایی/فرصت محدود آگهی
♀️️مالک فروشنده واقعی
✔️قابلیت اخذ وام تا مبلغ 1/500 م
✔️امکان رهن واحد تا مبلغ 3/000 م
مشاور شما سلطانی(از ساعت 8 صبح تا 23 شب)
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت