تائید
فروش مسکونیآپارتمان105/ دو خواب /فازیک چهارباندی/تمیز و شیک

105/ دو خواب /فازیک چهارباندی/تمیز و شیک

2 هفته پیش در مهرشهر - فاز ۱

متراژ
105
ساخت
1388
قیمت کل
‏13,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏133,238,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
✔105 متر 2 خواب
✔طبقه سوم سقف بلند
✔دارای لابی و واحد سرایداری
✔ 1 پارکینگ + پارکینگ مهمان و انباری و آسانسور
✔بالکن بزرگ با باربیکیو
✅واحد بازسازی شده و مشاعات عالی
✅سند تکبرگ ریشه شاهنشاهی
✔فاز یک چهارباندی
⚜کارشناس و متخصص امور ملکی
پارسا طرلان