تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر 2 خواب دروس

105 متر 2 خواب دروس

2 هفته پیش در دروس

متراژ
105
ساخت
1385
قیمت کل
‏22,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏218,571,000 تومان
طبقه
4

⚜️بازسازی شده

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

کارشناس فروش ملک در دلتا

پدرام