تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر/2 خواب/ زیر قیمت منطقه

105 متر/2 خواب/ زیر قیمت منطقه

4 روز پیش در مرزداران

متراژ
105
ساخت
1394
قیمت کل
‏31,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏297,142,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♨️املاک آپادانا یک تجربه
متفاوت در امور ملکی ♨️

✅ 105 متر
✅ 2 خواب
☑️هر دو خواب بزرگ
❇️دارای کمد دیواری

☑️ غرق نور

✅ بسیارخوش نقشه

❇️ساختمان بسیار آرام

☑️فول امکانات : پارکینگ/ آسانسور/ بالکن / انباری

6 متر انباری

❇️❇️تماس : 8صبح تا 10 شب ❇️❇️

♨️مشاور و همراه شما: دیبا ♨️