تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر 2 خواب - لوکس ترین واحد منطقه

105 متر 2 خواب - لوکس ترین واحد منطقه

1 روز پیش در حکیمیه

متراژ
105
ساخت
1405
قیمت کل
‏26,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏250,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
کانسپت اجرایی بی همتا در منطقه 4 ، متریال و طراحی مدرن مجریان این پروژه فضایی دل نشین و خاص را برای شما خریداران محترم به ارمغان میاورد .

ویژگی های واحد ؛

- پنجره قدی و سالن پرده خور دارای تراس بزرگ و قابل چیدمان ، پلان تفکیک شده و ایجاد حریم برای اتاق خواب ها و سرویس ها ، شیرالات تو کار و برند ، کابینت ها روکش پلی ارتان ، سنگ اسلب 120 * 120 ، وان جکوزی داخل سرویس حمام ، هر 2 خواب دارای کمد دیواری ، سیستم صوتی داخل سقف و …

جهت دریافت توضیحات تکمیلی لطفا تماس بگیرید .
مشاور شما ؛ امیرعباس محمدی