تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر / 2خواب / کم واحد / طوقانی

105 متر / 2خواب / کم واحد / طوقانی

13 ساعت پیش در شهران جنوبی

متراژ
105
ساخت
1398
قیمت کل
‏28,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏272,380,000 تومان
طبقه
3
فرصت طلایی برای خرید یک واحد بی نقص!

❗️اگه دنبال خوش نقشه و بی دردسر می گردی، این واحد رو از دست نده❗️

✅️ 105 متر رو به آفتاب
✅️ 2 خواب استاندارد (کمد دیواری بزرگ)
✅️ نورگیر عالی ، سالن سرتاسر پرده خور
✅️ کم سن و کم واحد
✅️ فول امکانات

مالک فروشنده صددرصد

مشاور شما در املاک بزرگ صدر نوین ( شهاب )
میراثی از اعتماد ... با نگاهی نو