تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر اراضی شاهد خوش قیمت / پیروز /

105 متر اراضی شاهد خوش قیمت / پیروز /

16 ساعت پیش در گرمدره

متراژ
105
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,571,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
7
———•———•———
املاک آزادی
———•———•———
✴️ فایل 100٪ شخصی ✴️
کد : 162

* واحد فوق خام و عکسهای اگهی مربوط به نمونه تجهیز شده میباشد *

✅ لوکیشن جنب شهرک شاهد

‼️ گزینه ای فوق العاده با قیمتی عالی

✅ پارکینگ + انباری + آسانسور

‼️ تماما نورگیر پنجره از اتاق ها ( هر دو خواب دارای نور )

✅ سالن بزرگ و قابل چیدمان

‼️ نما و طراحی به روز + مشاعات سنگ

✅ بدون مشرف

‼️ مالک منعطف

✅ مبلغ سیصد میلیون پس از آماده شدن سند به مبلغ فوق اضافه و میبایست پرداخت گردد

‼️ قابل معاوضه با خودرو

⚜️املاک آزادی قوی ترین و بهترین فایلینگ منطقه⚜️

مشاور و کارشناس امور ملکی
•——————• مهندس امیرحسین پیروز •——————•