تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر روبه نما در ابوذر سند دار نوساز درجه یک

105 متر روبه نما در ابوذر سند دار نوساز درجه یک

2 هفته پیش در گلستان

متراژ
105
ساخت
1402
قیمت کل
‏9,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,142,000 تومان
طبقه
3

✔قیمت عالی
✔ساخت با متریال درجه 1

✅ تعهد بالا تا پای قرارداد

هدف من فقط معرفی ملک نیست؛ بلکه همراهی شما برای بهترین انتخاب هست

⭐ آدرس دفتر: 24 متری فرهنگیان ، پلاک 77، دفتر املاک الماس