105 متر فول عرصه تسویه ملک الشعرا محله1 فاز8 پردیس
16 ساعت پیش در فاز 8
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1401
قیمت کل
7,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
72,857,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
☆☆●● “دپارتمان املاک فراز” ●●☆☆
✳️بهترین فرصت برای سکونت و سرمایه گذاری در شرق تهران ✳️
✅ فاز8 پردیس در فاصله 15 کیلومتری شرق تهران با آب و هوای کوهستانی✅
———————————————
▫️105متر
▫️ فول لاکچری
▫️عرصه تسویه
▫️وام به روز
▫️دو خواب
▫️طبقه 3 از 5
▫️پروژه برند
▫️پارکینگ مسقف
▫️انباری و آسانسور
▫️سالن جنوبی و نورگیر
▫️مشاعات عالی
▫️شهدای گمنام و خیابان ملک الشعرا بهار محله1
_____________________________
واحد رهن مستاجر می باشد با مبلغ 550 میلیون رهن از مبلغ کل کسر گردید
_____________________________
✅فایل واقعی و موجود می باشد✅
❌ عکس ها متعلق به واحد مشابه می باشد مربوط به ملک نیست❌
املاک فراز آگهی فیک ندارد
————————————
☆☆ کارشناس : اژدری ☆☆
————————————
☆☆ جهت یافتن فایل مورد نظر خود ، در انتهای آگهی از گزینه “همه آگهی های کسب و کار” وارد پَنِل “دپارتمان املاک فراز” شوید ☆☆
————————————
☆☆ شناسه صنفی: 1402778940 ☆☆
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.