تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر نوساز کلید نخورده در ستارخان

105 متر نوساز کلید نخورده در ستارخان

1 هفته پیش در تهران‌ویلا

متراژ
105
ساخت
1404
قیمت کل
‏25,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏240,000,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
توجه توجه توجه
105 متر فول نوساز کلید نخورده
دریکی از بهترین لوکیشن های ستارخان
در شش طبقه ی سه واحدی
نورو نقشه عالی
سالن پرده خور
باتک بازدید خرید خود را انجام دهید