105 متر کیکاووس کلید خورده پلان مربع ویو ابدی شمال
1 روز پیش در درب دوم
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1404
قیمت کل
45,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
433,333,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فرصت خرید یکی از خاص ترین 105 متری های منطقه با ویو
کوه های شمال تهران
✅ 105 متر آپارتمان 2 خواب و 1 مستر
✅ 5 طبقه 2 واحدی / طبقه آخر
ساختمان به صورت دو واحد جدا با پاگرد بزرگ و فاصله زیاذ
✅ نوساز و کلید نخورده
سالن پذیرایی پرده خور و دارای پنجره قدی با نور مستقیم
چشم انداز فقط کوه های شمال تهران و کاملا بدون مشرف
پلان مربع بسیار زیبای مهندسی بدون ذره ای پرتی
اتاق خواب های استاندارد به همراه 1 مستر
متریال ساخت با کیفیت درجه یک وارداتی
کابینت و کمد تمام چوب از بهترین برند های ممبران
تراس قابل چیدمان رو به شمال با ویو بی نظیر
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.