تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متری / امامت / فول آفتابگیر / خوش نقشه

105 متری / امامت / فول آفتابگیر / خوش نقشه

1 هفته پیش در آزادشهر

متراژ
105
ساخت
1390
قیمت کل
‏11,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,428,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♦️ 2 خوابه دلباز
♦️ طبقه 5 از 5
♦️ 5 واحدی – ساختمان کم واحد و آرام
♦️ کف سرامیک، دیوارپوش کاغذدیواری
♦️ کابینت MDF
♦️ سرمایش کولرآبی – گرمایش پکیج
♦️ نورگیر جنوبی
♦️ 16 سال ساخت – نگهداری شده و سالم

مشاور شما فیاضی