تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متری حسابی شمالی لوکشین

105 متری حسابی شمالی لوکشین

2 روز پیش در امامیّه

متراژ
105
ساخت
1405
قیمت کل
‏10,080,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مشاورین املاک برادارن سرولایت
مشخصات آپارتمان
105 متری طبقه اول
بدلیل نوسانات قیمت ها متغیر میباشد