تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متری ، صیاد بعد فکوری ، برند منطقه

105 متری ، صیاد بعد فکوری ، برند منطقه

2 روز پیش در صیاد شیرازی

متراژ
105
ساخت
1405
قیمت کل
‏11,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,476,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
• امیر وطیفه دوست | مسکن متین •

ملک جنوبی واحد سر جلو
تراس قابل چیدمان
105 متری ، 2 خوابه ، صفر کلید نخورده
مشاعات تماما سنگ بسیار لوکس
قوی ترین سازه واحد ریز در منطقه صیاد

اطلاعات بیشتر فقط تماس
بازدید حضوری درخدمتم

امیر وظیفه دوست ، کارشناس عمران و مشاور تخصصی اپارتمان منطقه 9 و 11 مشهد .