تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متری/مرکزشهر/تکواحدی/با بهترین متریال

105 متری/مرکزشهر/تکواحدی/با بهترین متریال

1 هفته پیش در دستگرده

متراژ
105
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏91,904,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✴️دپارتمان املاک خانه دارشو✴️

کد : 216

از دادن آدرس تلفنی و همکاریبا مشاورین املاک معذوریم
فعالیت کاری در کل نواحی استان اصفهان
✅مرکز تخصصی و مشاورین املاک خانه دارشو
باکادر مجرب و متخصص
✅مشاوره رایگان حقوقی و کارشناسی قیمت
✅خرید فروش رهن اجاره
✅انعقاد کلیه قراردادهای ملکی در چهارچوب قواعد حقوقی
✅طراحی نظارت اجرا و بازسازی و مشارکت در ساخت
✅متخصصین املاک خانه دارشو در خدمت شما هستند
✅ اعتماد شما سرمایه ماست
✅با احترام فقط تماس پاسخگو
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
☑️105متر
☑️2خواب
☑️طبقه دوم
☑️سال ساخت 1404
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
❎️با ما به رویای خانه دارشدن خود پایان دهید❎️

✔️مشاور و کارگزار شما : مهندس رستگار✔️

❌ طبقات 3 و 4 موجود میباشد❌