تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متری کلید نخورده / با امکانات کامل / کوی پلیس

105 متری کلید نخورده / با امکانات کامل / کوی پلیس

1 هفته پیش در کوی پلیس

متراژ
105
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,952,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⭐️ فایل انحصاری میباشد ( با دقت بخوانید ) ⭐️

⭐️ تمامی اطلاعات و قیمت درج شده واقعی میباشد

✳️ آپارتمان 105 متری کلید اول با امکانات کامل
✳️ با حداقل و کمترین نقدینگی ممکن
✳️ فوق العاده جهت سکونت و سرمایه گذاری
______________

مشخصات ملک :

✅️ 5 طبقه / 10 واحد / واحد فوق طبقه 2 جلو
✅️ پارکینگ سندی و اختصاصی
✅️ سالن بزرگ و دلباز با پنجره ی سرتاسری
✅️ نقشه ی عالی با سالن کاملا مربعی شکل
✅️ آشپزخانه ی فول Higlass با متعلقات جانبی
✅️ مشاعات از کف تا پشت بام سنگ
✅️ نمای ساختمان سنگ ( رومی )

✍️ قابلیت رهن تا 600 میلیون
✍️ قابلیت وام فقط تا 600 میلیون

برای اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرید
مهدی پور

آدرس : باهنر ، بلوار اصلی معلم ، بلوار سپاه غربی
املاک : اهواز ملک